-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин та дизельне паливо за кодом ДК 021:2015 «09130000-9 Нафта і дистиляти»
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-000855-a
Завершена
496 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
160a6348690b4b1fa7272a50386e12da
Внутрішній номер закупівлі:
30019110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-000855-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Дещенко 380462654506 tetyana.deschenko@energy.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Закупівля без застосування відкритих торгів за кодом ДК 021:2015 «09130000-9 Нафта і дистиляти» (бензин та дизельне паливо) у зв’язку з відміною процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-006578-a) через неподання жодної тендерної пропозиції.
Очікувана вартість:
496 710.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
2800 літр
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВАНТАЖ-7»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435174
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Г. Сковороди 10 оф. 49
Ціна пропозиції
496 710.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2026 09:22
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c028286e3154b928e5f4b31cea61461
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-07-000855-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВАНТАЖ-7»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435174
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Г. Сковороди 10 оф. 49
Номер договору:
402
Сума договору:
496 710.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
413 925.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
06.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний