-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міжнародних маршрутах (на період 05.07.2026-13.07.2026)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-000760-a
Завершена
130 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5346c2537afe4c4bb721bd4d12c388e4
Внутрішній номер закупівлі:
30019012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-000760-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міжнародних маршрутах (на період 05.07.2026-13.07.2026)
Кількість
1 послуга
Період постачання
05.07.2026 - 13.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мале колективне підприємство "Транс-Екіпаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31487801
-
Контактна особа:
Дяків Йосип Михайлович 0324450220
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м.Дрогобич, вул.Бориславська, 30
Ціна пропозиції
130 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2026 09:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
123ac6871bb7451294f89153ab1132ca
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-07-000760-a-a1
Постачальник:
Мале колективне підприємство "Транс-Екіпаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31487801
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м.Дрогобич, вул.Бориславська, 30
Номер договору:
104
Сума договору:
130 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
06.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний