-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-011382-a
Торги не відбулися
1 248 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1840d6ac73f348ceb6edb9170b53ab91
Внутрішній номер закупівлі:
30017425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-011382-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 248 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 17:56 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 17:56 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 248 000.00 Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)