-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г 13-100, Вугілля кам’яне марки ДГ 25-50
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-010730-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 16 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 16 днів назад
1 987 583.33
UAH без ПДВ
Номер:
403bd4cf119046ffade98f777ef6f20a
Внутрішній номер закупівлі:
30016790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-010730-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380971599786 oleg_samunik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 987 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 16:54 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 16:54 - 15.08.2026 18:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:33
Період кваліфікації:
15.08.2026 18:00 - 20.08.2026 15:24
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 987 583.33 Вугілля кам’яне марки Г 13-100, Вугілля кам’яне марки ДГ 25-50