-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інвертор (в комплекті з АКБ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-010489-a
Торги не відбулися
154 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb511b51959f4ea2b2aa8c18425780a2
Внутрішній номер закупівлі:
30016552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-010489-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Галімова Олена Петрівна 380976677501 OHalimova@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 16:32 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 16:32 - 14.08.2026 17:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 500.00 Інвертор (в комплекті з АКБ)