-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-010070-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
278 070.00
UAH без ПДВ
Номер:
a1cdc890844d4bd7af6907449f7bdd9b
Внутрішній номер закупівлі:
30016141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-010070-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Захарія Махна, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
278 070.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 16:18 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 16:18 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 14:32
Період кваліфікації:
14.08.2026 00:00 - 04.09.2026 08:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴278 070.00 Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)