-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45454000-4 Реконструкція (Реконструкція ПС-110/10 кВ «Вербка» для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ015519-190326-1-02-26-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ГУТА СОЛАР СТОРЕДЖ»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-009515-a
Завершена
1 866 116.12
UAH без ПДВ
Номер:
42d1289e1e914f69858e9ed110fa3a7a
Внутрішній номер закупівлі:
30015587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-009515-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Лейбик +380332780506 tender@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 866 116.12 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 15:47 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 15:47 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:00
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 21.08.2026 11:47
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 866 116.12 Реконструкція ПС-110/10 кВ «Вербка» для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ015519-190326-1-02-26-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ГУТА СОЛАР СТОРЕДЖ»