• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

45454000-4 Реконструкція (Реконструкція ПС-110/10 кВ «Ковель» для приєднання УЗЕ (згідно з умовами договору ТУ013902-261225-1-02-26-2-000000-1), замовник: ТОВ «ГУТА СОЛАР СТОРЕДЖ»)

Завершена

3 053 939.97 UAH без ПДВ
Номер: 275f6ada4a1443d0a663b96afbd17d9f
Внутрішній номер закупівлі: 30014149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-008060-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Михайло Мондровський +380332780506 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 053 939.97 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 14:52 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 14:52 - 21.08.2026 00:00
Аукціон: з 21.08.2026 11:27
Період кваліфікації: 21.08.2026 00:00 - 21.08.2026 10:52
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 053 939.97 Реконструкція ПС-110/10 кВ «Ковель» для приєднання УЗЕ (згідно з умовами договору ТУ013902-261225-1-02-26-2-000000-1), замовник: ТОВ «ГУТА СОЛАР СТОРЕДЖ»