-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт сховища (літ. «Щ») Івано-Франківська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-008029-a
Торги відмінено
10 117 386.00
UAH з ПДВ
Номер:
467720e201214583b6e44ea852b4073d
Внутрішній номер закупівлі:
30014135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-008029-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803498
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Переход Андрій Сергійович 380939267318 a.perekhod@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 117 386.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 14:51 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 00:00 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:05
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f73b65d7faf64b6c8cb280288d69fed9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити спрощену закупівлю (унікальний номер оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель UA-2026-08-06-008029-a) за предметом закупівлі: Капітальний ремонт сховища (літ. «Щ») Івано-Франківська область ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація» відповідно до пункту 2 частини 17 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата опублікування:
14.08.2026 10:55
Дата виконання:
14.08.2026 10:55
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 117 386.00 Капітальний ремонт сховища (літ. «Щ») Івано-Франківська область