-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі стерилізації біксів
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-007807-a
Торги не відбулися
98 490.00
UAH без ПДВ
Номер:
5cd83bad0c8e4480865c8ee44b5530a1
Внутрішній номер закупівлі:
30013909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-007807-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982264
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Майданюк Андрій 380432507925 vokpl.zakupivli10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
98 490.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 14:46 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 14:46 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 490.00 Послуги зі стерилізації біксів