-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Сітка 3х2 м. (10х10 отвір), Електроди Моноліт 3,0 мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-005935-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
19bcba57a1414e67b433ba4d066560eb
Внутрішній номер закупівлі:
30012089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-005935-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сітка 3х2 м. (10х10 отвір)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Електроди Моноліт 3,0 мм
Кількість
1 кілограм
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
1 507.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2026 13:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e228bdd2d7754007aad55696457171fc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-06-005935-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/2/1-141/2026
Сума договору:
1 507.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сітка 3х2 м. (10х10 отвір): 1 240.00000 UAH без ПДВ
Електроди Моноліт 3,0 мм: 267.00000 UAH без ПДВ
Електроди Моноліт 3,0 мм: 267.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
06.08.2026 13:14
Статус:
Підписаний