-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту лампи операційної, стерилізатора парового, шафи сухожарової, дистилятора, медичної консолі, технічне обслуговування та монтажу системи киснепостачання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-005657-a
Завершена
83 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
8af3ab8c34044b4fa5f2e300f9778ee3
Внутрішній номер закупівлі:
30011785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-005657-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
83 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 12:59 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 12:59 - 14.08.2026 09:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:08
Період кваліфікації:
14.08.2026 09:00 - 14.08.2026 10:02
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 333.33 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту лампи операційної, стерилізатора парового, шафи сухожарової, дистилятора, медичної консолі, технічне обслуговування та монтажу системи киснепостачання)