• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

1 520.00 UAH без ПДВ
Номер: beae1d4d17134e83a62eed42d3089c1f
Внутрішній номер закупівлі: 30010816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-004682-a   
Замовник: Військова частина А-0707
Контактна особа: Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 520.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 8 одиниця
Період постачання до 05.08.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НЕТУН ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 1 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2026 12:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2abedf3a8cbd4136ae3936036e3ff5cb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-06-004682-a-a1
Постачальник: НЕТУН ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 117
Сума договору: 1 520.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.08.2026 12:06
Статус:
Підписаний