-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-003872-a
Торги відмінено
2 040 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
2c047018c0ac46a1b4d18dac2f2dd940
Внутрішній номер закупівлі:
30010036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-003872-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42698751
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Пластова, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Костянтинівна Татарінова +380978391515 zmkbuhgal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 040 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 11:34 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 11:34 - 14.08.2026 11:20
Аукціон:
з 17.08.2026 11:14
Період кваліфікації:
14.08.2026 11:20 - 15.08.2026 08:08
Період завантаження договору:
21.08.2026 00:00 - 31.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a1daa1e605b5469a98204098f11c702a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлено помилки в технічних характеристиках, які неможливо усунути
Період оскарження:
21.08.2026 09:54 - 01.09.2026 00:00
Дата опублікування:
21.08.2026 09:54
Дата виконання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 040 950.00 Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію