-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-003756-a
Завершена
10 988.94
UAH з ПДВ
Номер:
0976a752c3e04ca5a3c641ed5536afba
Внутрішній номер закупівлі:
30009899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-003756-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
10 988.94 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина з'єднувальна е.bc.stand.1.12.63, 1п., 63 А, 12 модулів арт.[s017007]
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Шина нульова e.bsi.pro.1.15 на DIN-рейку в ізольованому корпусі арт.[p0650009]
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Розетка 2-на з з/к Schuko RHE-2s-SR (сіра/сіра кришка, IP54) ЕТІ арт.[4668072]
Кількість
14 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Розетка 1-на з з/к Schuko RHE-1s-SR (сіра/сіра кришка, IP54) ЕТІ арт.[4668070]
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Силова розетка с вимикачем KRIPAL 380B 3ф. 32А
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ БУД СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41988858
-
Контактна особа:
380509088720
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, пр.Героїв Харкова будинок 118
Ціна пропозиції
10 988.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2026 11:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4773a46d0bce41aebf8a55495f6cbe68
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-06-003756-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ БУД СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41988858
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, пр.Героїв Харкова будинок 118
Номер договору:
39
Сума договору:
10 988.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 157.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2026 00:00 - 10.12.2026 00:00
Дата підписання:
05.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний