• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-95 наливом

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a49ab7684a44053870090a853e42f79
Внутрішній номер закупівлі: 30009870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-003733-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
Контактна особа: Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95, Євро-5 (наливом)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР"
Ціна пропозиції 270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2026 11:29
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7039f70149a747b7b6ad79ee3fea8c9c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-06-003733-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР"
Номер договору: УПЦ(О)-311/2026
Сума договору: 270 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 225 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Бензин А-95, Євро-5 (наливом): 90.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.08.2026 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір УПЦ 311.pdf
p7s
sign.p7s