-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 48820000-2 Сервери (Серверно-мережевий комплект центру обробки даних)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-002241-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 5 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 5 робочих днів
40 227 890.57
UAH без ПДВ
Номер:
12d201fc4c614b6ea730036491292d8e
Внутрішній номер закупівлі:
30008401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-002241-a
Замовник:
Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Фіголь Леся Василівна 380632067897 l.fihol@uss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 227 890.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 10:34 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 10:34 - 20.08.2026 12:00
Аукціон:
21.08.2026 11:52 - 21.08.2026 12:21
Період кваліфікації:
з 21.08.2026 12:21
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України
Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України
UA-EDR 37567866
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 227 890.57 ДК 021:2015 48820000-2 Сервери (Серверно-мережевий комплект центру обробки даних)