-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-012419-a
Торги відмінено
4 858 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
7dd57c6d8ad746ddba88263f268f056a
Внутрішній номер закупівлі:
30005622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-012419-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21733971
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ НАЛИВАЙКА, будинок 10Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омелян Оксана 380665606972 school.11.lutsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 858 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 18:43 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 18:43 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:04
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
99e2d715e5eb469e83e3d5a73ab4a712
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв’язку із неможливістю технічно внести зміни чи редагувати цю закупівлю (було вказано в конкретній назві предмету закупівлі Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11, а потрібно було здійснити розподіл послуг за віковими групами учнів, а саме: послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11 (для учнів вікової групи від 6 до 10 років), послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11 (для учнів вікової групи від 11 до 14 років), послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11 (для учнів вікової групи від 15 до 18 років), які суттєво впливають на визначення переможця відкритих торгів), необхідно прийняти рішення про скасування цієї закупівлі UA-2026-08-05-012419-a та оголошення нової.
Період оскарження:
06.08.2026 16:20 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування:
06.08.2026 16:20
Дата виконання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 858 200.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11