-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ (конкретизація коду ДК 021:2015: 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-011761-a
Податок на додану вартість не нараховується, оскільки операції з надання послуг з харчування учнів у закладах загальної середньої освіти звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами). Одиницю виміру 1 діто/день вважати як одна послуга
Торги не відбулися
1 419 810.00
UAH без ПДВ
Номер:
52ff608831c4412caba5d5ab00a3c709
Внутрішній номер закупівлі:
30004970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-011761-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414118
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Форманюк Лариса 380955702590 lnrcentre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 419 810.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 17:44 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 17:44 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 419 810.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького НРЦ