-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-011345-a
Торги не відбулися
128 330.00
UAH без ПДВ
Номер:
37595652098d48e3be9756c838be26fb
Внутрішній номер закупівлі:
30004538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-011345-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 330.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 16:43 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 16:43 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 330.00 Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)