-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-010379-a
Завершена
258 497.25
UAH без ПДВ
Номер:
2106f231926640f9b7e81b28f4093e57
Внутрішній номер закупівлі:
30003584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-010379-a
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
258 497.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:56 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:56 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:37
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 14.08.2026 12:11
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 497.25 Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра