-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009705-a
Торги не відбулися
137 280.00
UAH без ПДВ
Номер:
92b4f960bfd64d15b4f02e6f808d4581
Внутрішній номер закупівлі:
30002911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009705-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Кульчинська початкова школа №36 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36704044
-
Адреса:
45241, Україна, Волинська область, Кульчин, вул. Заводська, 36а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шнит Валентина Іванівна +380955532450 schkola_kulchin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
137 280.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 16:06 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 16:06 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 280.00 Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги