-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7 (конкретизація коду ДК 021:2015: 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009444-a
Податок на додану вартість не нараховується, оскільки операції з надання послуг з харчування учнів у закладах загальної середньої освіти звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами). Одиницю виміру 1 діто/день вважати як 1 послуга
Торги не відбулися
3 494 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
aceda8af642f49cb98d0063676ccffd7
Внутрішній номер закупівлі:
30002647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009444-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №7 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36452710
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куць Вячеслав Петрович 380666866327 kvyacheslav07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 494 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:28 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:28 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 494 400.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7