-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом кейтерингу (код 55520000-8 - Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009388-a
Торги не відбулися
707 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
14c95aea32ed42d48ffce8e60a41b2f3
Внутрішній номер закупівлі:
30002597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009388-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907901
-
Адреса:
82092, Україна, Львівська область, Стрілки, село Стрілки Львівська область, вул. Вербицького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Турянська Леся Миколаївна +380965242497 buhosstrilky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
707 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:24 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:24 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴707 250.00 Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом кейтерингу (код 55520000-8 - Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)