-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бокс монтажний - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009298-a
Торги не відбулися
2 225.00
UAH без ПДВ
Номер:
2e5c84569a614f0594a5b1adb4e7a051
Внутрішній номер закупівлі:
30002517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009298-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:19 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:19 - 13.08.2026 10:00
Аукціон:
з 14.08.2026 15:17
Період кваліфікації:
13.08.2026 10:00 - 19.08.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 225.00 Бокс монтажний - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл