-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БФП та принтери
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-006866-a
Торги не відбулися
279 762.50
UAH без ПДВ
Номер:
7192f693ac5240d3a1b61fbc9b106517
Внутрішній номер закупівлі:
30000074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-006866-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Жанна Євгенівна +380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
279 762.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 13:54 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 13:54 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴279 762.50 БФП та принтери