-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень газоподібний технічний
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-006708-a
Торги не відбулися
347 946.67
UAH без ПДВ
Номер:
85627758bb90452f8eed30a93442c762
Внутрішній номер закупівлі:
29999912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-006708-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Побережна Тетяна 380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
347 946.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 13:38 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 13:38 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
13.08.2026 11:15 - 13.08.2026 11:38
Період кваліфікації:
13.08.2026 11:38 - 27.08.2026 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴347 946.67 Кисень газоподібний технічний