-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навчальне обладнання для навчально-практичного центру гірничих технологій (комплект арочного металевого кріплення, елементи гірничої виробки, маршевий ходок ніші скреперної лебідки, ніша скреперної лебідки,вертикальна виробка (ствол)).
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-006479-a
Торги відмінено
634 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
cfdc7a500e49401b9fbe5169b6d39ff5
Внутрішній номер закупівлі:
29999686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-006479-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Криворізький гірничий коледж" ( КЗО "КГК" ДОР")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541645
-
Адреса:
50015, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул. Гірнича, 1л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Федорівна Будько +380970538696 kpgtlbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
634 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 13:26 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 13:26 - 13.08.2026 12:57
Аукціон:
з 14.08.2026 11:45
Період кваліфікації:
13.08.2026 12:57 - 14.08.2026 15:52
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
82c2a57886c54c218ac84ec5c762e01c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Переможець закупівлі не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у п.п. 3, 5, 6, 12 п..47 Особливостей та дод.4 до Тендерної документації.
Період оскарження:
20.08.2026 09:43 - 31.08.2026 00:00
Дата опублікування:
20.08.2026 09:43
Дата виконання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴634 500.00 Навчальне обладнання для навчально-практичного центру гірничих технологій (комплект арочного металевого кріплення, елементи гірничої виробки, маршевий ходок ніші скреперної лебідки, ніша скреперної лебідки,вертикальна виробка (ствол)).