• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 «31220000-4 Елементи електричних схем»

Завершена

85 835.00 UAH без ПДВ
Номер: e32335daacc04e90b788497678763395
Внутрішній номер закупівлі: 29999301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-006098-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Тетяна Дещенко 380462654506 tetyana.deschenko@energy.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 835.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 13:06 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 13:06 - 13.08.2026 10:00
Аукціон: з 14.08.2026 13:30
Період кваліфікації: 13.08.2026 10:00 - 13.08.2026 14:06
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 835.00 Елементи електричних схем