• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 (СPV) - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Реактиви для аналізатора електролітів HTI E- LYTE PLUS)

Торги не відбулися

45 080.62 UAH без ПДВ
Номер: 82a0edcee0a1485ab17b7a35e504417f
Внутрішній номер закупівлі: 29996464
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-003249-a   
Замовник: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
Контактна особа: Доріна Юлія 380669547648 J.Dorina@ukrsportmed.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 080.62 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 11:18 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 11:18 - 13.08.2026 00:00
Аукціон: з 13.08.2026 15:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 080.62 Код ДК 021:2015 (СPV) - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Реактиви для аналізатора електролітів HTI E- LYTE PLUS)