• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації та проведення медичних оглядів працівників

Торги не відбулися

6 953.00 UAH без ПДВ
Номер: a9c91c304e5d4fb59c1ec4c58309fcc0
Внутрішній номер закупівлі: 29996445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-003228-a   
Замовник: ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 953.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 11:18 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 11:18 - 13.08.2026 10:00
Аукціон: з 14.08.2026 12:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 953.00 Лот 1. Послуги з організації та проведення медичних оглядів працівників