-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку (Послуги з оздоровлення і відпочинок дітей , віднесених до зони гірської місцевості однієї з областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької (придбання путівок)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-003031-a
Завершена
1 086 277.50
UAH без ПДВ
Номер:
48f282f2331048eea0aa87441df42799
Внутрішній номер закупівлі:
29996240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-003031-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Вакулівська спеціальна школа" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20196488
-
Адреса:
53172, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с. Вакулове, вулиця Каштанова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Олександрівна Кулина +380961884583 zhovtneve196488@ukr.net http://zhnrc.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 086 277.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 10:57 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 10:57 - 13.08.2026 08:00
Аукціон:
14.08.2026 15:47 - 14.08.2026 16:10
Період кваліфікації:
14.08.2026 16:10 - 17.08.2026 10:03
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 086 277.50 Послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку (Послуги з оздоровлення і відпочинок дітей , віднесених до зони гірської місцевості однієї з областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької (придбання путівок)