-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот № 1 Бензин марки А-92, Дизельне паливо, лот № 2 - Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-000214-c
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
Номер:
50013c94ca7840e9842abf244ca90cf2
Внутрішній номер закупівлі:
2999539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-10-000214-c
Замовник:
Комунальне підприємство"Мелітополькомунтранс"ММР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
35238639
-
Адреса:
72314, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул О.Невського буд 115
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Маргарита Петрівна +380619448621 kpmktmelitopol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2019 10:08 - 15.01.2019 10:13
Період прийому пропозицій:
10.01.2019 10:08 - 25.01.2019 10:13
Аукціон:
28.01.2019 14:51 - 28.01.2019 15:41
Період кваліфікації:
28.01.2019 15:41 - 30.01.2019 12:20
Період завантаження договору:
30.01.2019 09:11 - 19.02.2019 09:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Лот № 1 Бензин марки А-92, Дизельне паливо
- Лот №2 ₴400 000.00 Лот № 2 - Дизельне паливо