• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)

Торги не відбулися

1 352 400.00 UAH без ПДВ
Номер: a6186c7802ea4fb88ff96e9901113106
Внутрішній номер закупівлі: 29995327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-002116-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлик Галина ВІкторівна 380960602465 osvitakorolevo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 352 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 10:27 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 10:27 - 13.08.2026 00:00
Аукціон: з 13.08.2026 11:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 352 400.00 ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)