• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонована послуга не походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран. Постачальник гарантує відсутність в складі послуги походження з Російської Федерації та/або Республіки Білорусь та/або Ісламської Республіки Іран (надається витяг про кінцевого бенефіцеара).

Торги не відбулися

64 350.00 UAH без ПДВ
Номер: f5cd778ee304402082d7befa4f87fadf
Внутрішній номер закупівлі: 29992665
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-012253-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
Контактна особа: Желізняк Анна 380978881236 anna.zhelizniak@hotmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 64 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 19:00 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 19:00 - 12.08.2026 09:00
Аукціон: з 13.08.2026 12:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 350.00 Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами