-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-010669-a
Торги не відбулися
739 326.74
UAH без ПДВ
Номер:
4f83ff9da1b34676890c572f60aebc08
Внутрішній номер закупівлі:
29991077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-010669-a
Замовник:
ЗЗСО "Бихівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017090
-
Адреса:
44242, Україна, Волинська область, Бихів, вулиця Шкільна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельник Тамара Михайлівна +380989823448 bixiv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
739 326.74 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 16:24 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 16:24 - 12.08.2026 18:00
Аукціон:
з 13.08.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴739 326.74 Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років