-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Послуги з встановлення насосної станції (гідрофора) на об’єкті Південного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-009871-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Торги не відбулися
80 425.00
UAH без ПДВ
Номер:
8acd292e83ad4d808f7129ae1b902d08
Внутрішній номер закупівлі:
29990278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-009871-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлюк Наталія Василівна 380933678218 Pavliuk.NV@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:47 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:47 - 13.08.2026 11:00
Аукціон:
14.08.2026 11:52 - 14.08.2026 12:15
Період кваліфікації:
14.08.2026 12:15 - 21.08.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 425.00 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Послуги з встановлення насосної станції (гідрофора) на об’єкті Південного ТУОМ