-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Трійники).
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-009382-a
Завершена
2 742.00
UAH з ПДВ
Номер:
3d23a3354579429dbd961573ea486396
Внутрішній номер закупівлі:
29989780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-009382-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чернишева Ольга Миколаївна 380687299055,380445174827 zakupivli_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.Відповідно до службової записки начальника ЖЕД-410, існує нагальна потреба у здійсненні Закупівлі. У замовника виникла необхідність в закупівлі трійників. У Замовника відсутня можливість проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу у строки, які встановлені Особливостями.
Очікувана вартість:
2 742.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Трійники).
Кількість
6 штука
Період постачання
до 07.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Деміденко К.В. 380503089440 buh.beznal@on.epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, вул. Берковецька, 6К
Ціна пропозиції
2 742.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f6f820fccfaf410f90a11737097cf535
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-009382-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, вул. Берковецька, 6К
Номер договору:
Рахунок №29046777603
Сума договору:
2 742.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 285.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.08.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Дата підписання:
03.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний