-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабельна стяжка e.tc.stand.400.5.(100шт) чорна; Кабельна стяжка e.ct.stand.300.5.(100 шт) чорна; 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44322400-7 Кабельні хомути)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-009311-a
Завершена
23 597.40
UAH з ПДВ
Номер:
65e59f20447145339fd73a27b61ae8bb
Внутрішній номер закупівлі:
29989717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-009311-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
23 597.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабельна стяжка e.tc.stand.400.5.(100шт) чорна
Кількість
50 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Кабельна стяжка e.ct.stand.300.5.(100 шт) чорна
Кількість
50 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУЛЬТІ - СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34375252
-
Контактна особа:
+380675102053
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 108
Ціна пропозиції
23 597.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 15:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be3766feba9747f59ba781368b4a470c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-009311-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУЛЬТІ - СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34375252
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 108
Номер договору:
1014-26
Сума договору:
23 597.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 664.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кабельна стяжка e.tc.stand.400.5.(100шт) чорна: 263.38000 UAH без ПДВ
Кабельна стяжка e.ct.stand.300.5.(100 шт) чорна: 208.56000 UAH без ПДВ
Кабельна стяжка e.ct.stand.300.5.(100 шт) чорна: 208.56000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.07.2026 15:24
Статус:
Підписаний