-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-008108-a
Торги не відбулися
20 595.00
UAH без ПДВ
Номер:
dcd2020fd7ad4f1e868643468d0d4405
Внутрішній номер закупівлі:
29988528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-008108-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 595.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 14:49 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 14:49 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 14:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 595.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»