• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комбайн кухонний

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

35 000.00 UAH без ПДВ
Номер: dbb60fe423ac441b864041ea8b94befb
Внутрішній номер закупівлі: 29988374
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-007953-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 14:39 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 14:39 - 12.08.2026 12:00
Аукціон: з 13.08.2026 12:29
Період кваліфікації: 12.08.2026 12:00 - 20.08.2026 09:51
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴35 000.00 Комбайн кухонний