-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чоботи народні -1пара сценічна частина костюма
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-007079-a
Завершена
5 130.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea0224c06c004452a425214723d05598
Внутрішній номер закупівлі:
29987531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-007079-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18815000-5 ЧоботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 130.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Чоботи народні
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П Фоменко С.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2557500968
-
Контактна особа:
ФОМЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА 0934392576
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Сегедська,буд.6А кв.11
Ціна пропозиції
5 130.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 14:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1945273289c947e78842262689c66b15
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-007079-a-a1
Постачальник:
ФО-П Фоменко С.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2557500968
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Сегедська,буд.6А кв.11
Номер договору:
№ 2807/1 100% передплата
Сума договору:
5 130.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Виконаний