-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (муфта-фланець, втулка, фланец, муфта, коліно, хомут )
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-006946-a
Завершена
11 943.56
UAH з ПДВ
Номер:
05886e78e6eb4545aef79283aa9384a1
Внутрішній номер закупівлі:
29987382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-006946-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
11 943.56 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонтний хомут DN 60-67 L 200 - 2 шт.; Універсальне з'єднання муфта-фланець Dn 50 (57-74) = 2 шт.; Фланець ПЕ-Ст 50х2" (DN 50) - 2 шт.; Хомут ПЕ-Ст 50х3/4" ВР - 1 шт.; Коліно ПЕ-ПЕ 25х25 - 4 шт.; Коліно ПЕ-ПЕ 20х20 - 2 шт.; Коліно ПЕ-Ст 20х1/2" ВР - 1 шт.; Муфта ПЕ-Ст 20х1" ВР - 1 шт.; Прокладка біконіт Ду 50 - 2 шт.
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40797339
-
Контактна особа:
+380504061640
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, ВАЩЕНКІВСЬКИЙ В'ЇЗД будинок 4
Ціна пропозиції
11 943.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 14:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e76802926ebc4759847a2b0681c8dc5c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-006946-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40797339
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, ВАЩЕНКІВСЬКИЙ В'ЇЗД будинок 4
Номер договору:
245
Сума договору:
11 943.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 952.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.07.2026 14:00
Статус:
Підписаний