-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вода питна для проведення Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-004589-a
Торги не відбулися
3 840.00
UAH без ПДВ
Номер:
676649ce00ae4928a9352a4fdb580b35
Внутрішній номер закупівлі:
29985024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-004589-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 840.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:01 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:01 - 12.08.2026 13:00
Аукціон:
з 13.08.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 840.00 Вода питна для проведення Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)