-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту принтера для двостороннього ретрансферного друку «Swiftрro К60» з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-003744-a
Завершена
153 972.63
UAH з ПДВ
Номер:
67248a09ac5048db906d3d9dd819f031
Внутрішній номер закупівлі:
29984183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-003744-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45805862
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна, буд. 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кісів Вікторія 380977499221 vika.korbylo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 31.10.2026 року
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року.
Відповідно до листа РСЦ ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях від
28 липня 2026 року № 31/34-8218-2026 існує потреба у здійсненні Закупівлі послуг поточного ремонту принтерів ретрансферного друку Swiftpro K60, з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування,. вартість послуг перевищує вартісні межі закупівлі., закупівля здійснюється за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Враховуючи те, що виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання ТОВ «ПОЛЛІ-СЕРВІС», що визначено відповідним документом — довідка ТОРГОВО – ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ від 19.02.2026 № 432/08.0-7.3 про єдиного вітчизняного уповноваженого постачальника (ексклюзивного дистриб’ютора)продукції KANEMATSU CORPORATIO, Японія, а саме: принтерів SWIFTPRO L10D і пов’язаних з ними запасних частин та витратних матеріалів; авторизованого виконавця послуг з їх сервісного та технічного обслуговування, застосовується вищевказане виключення. При цьому листом РСЦ ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях від 28 липня 2026 року
№ 31/34-8218-2026 підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі послуг з поточного ремонту принтерів для двостороннього ретрансферного друку «Swiftpro К60» з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Очікувана вартість:
153 972.63 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер H0S02223 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Направляюча картки LS31402-001D, арт. LS31402-001D, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна 11/1
На карті
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2S05560 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 2 шт.
- Кришка фільтра LS32005-001A (для ламінатора), арт. LS32005-001A, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2A01805 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Кришка фільтра LS32005-001A (для ламінатора), арт. LS32005-001A, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер E2S05475 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 4 шт.
- Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна 11/1
На карті
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер G0S01439 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Повітряний фільтр, арт. LS31069-001A, 2 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна 11/1
На карті
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2S05568 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Направляюча, арт. LS20479-001B, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2A01792 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна 11/1
На карті
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер E0S00503 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Головка друкуюча СХ7600-HD1, арт. СХ7600- HD1, 1 шт.
- Направляюча, арт. LS20479-001B, 1 шт.
- Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 4 шт.
- Повітряний фільтр, арт. LS31069-001A, 2 шт.
- Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОЛЛІ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32912338
-
Контактна особа:
Кочубей Наталія Степанівна 380445612594 info@polly-servic.com
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, вул. Євгенія Харченка, 64
Ціна пропозиції
153 972.63 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 11:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
12466a335170454fbbdcfe996fbf72c4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-003744-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПОЛЛІ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32912338
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, вул. Євгенія Харченка, 64
Номер договору:
6МК-0726/303-26
Сума договору:
153 972.63 UAH з ПДВ
Сума договору:
128 310.52 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер H0S02223 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин:
- Направляюча картки LS31402-001D, арт. LS31402-001D, 1 шт.
: 1 655.48000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2S05560 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 2 шт. - Кришка фільтра LS32005-001A (для ламінатора), арт. LS32005-001A, 1 шт. : 3 090.65000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2A01805 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Кришка фільтра LS32005-001A (для ламінатора), арт. LS32005-001A, 1 шт. : 1 156.45000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер E2S05475 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 4 шт. - Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт. : 18 947.29000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер G0S01439 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Повітряний фільтр, арт. LS31069-001A, 2 шт. : 1 509.44000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2S05568 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Направляюча, арт. LS20479-001B, 1 шт. : 2 042.93000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2A01792 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт. : 15 078.89000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер E0S00503 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Головка друкуюча СХ7600-HD1, арт. СХ7600- HD1, 1 шт. - Направляюча, арт. LS20479-001B, 1 шт. - Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 4 шт. - Повітряний фільтр, арт. LS31069-001A, 2 шт. - Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт. : 84 829.39000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2S05560 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 2 шт. - Кришка фільтра LS32005-001A (для ламінатора), арт. LS32005-001A, 1 шт. : 3 090.65000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2A01805 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Кришка фільтра LS32005-001A (для ламінатора), арт. LS32005-001A, 1 шт. : 1 156.45000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер E2S05475 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 4 шт. - Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт. : 18 947.29000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер G0S01439 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Повітряний фільтр, арт. LS31069-001A, 2 шт. : 1 509.44000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2S05568 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Направляюча, арт. LS20479-001B, 1 шт. : 2 042.93000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер F2A01792 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт. : 15 078.89000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту принтера Swiftpro K60 серійний номер E0S00503 для двостороннього ретрансферного друку, включаючи заміну наступних запчастин: - Головка друкуюча СХ7600-HD1, арт. СХ7600- HD1, 1 шт. - Направляюча, арт. LS20479-001B, 1 шт. - Повітряний фільтр, арт. LS42127-001A, 4 шт. - Повітряний фільтр, арт. LS31069-001A, 2 шт. - Вузол очисних роликів, арт. LS31268-203A, 1 шт. : 84 829.39000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний