• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Прокат листовий, лист оцинкований, просічно-витяжний лист (ДК 021:2015: код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44172000-6» - «Листи (будівельні))

Завершена

383 284.80 UAH з ПДВ
Номер: 69f76869c2124718b211a5db50ec5b0d
Внутрішній номер закупівлі: 29982607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-002160-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Крістіна КОЛОМІЄЦЬ +380733034788 christina.kolomiyec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 383 284.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 10,0 мм) 1500*3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 1500 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 8,0 мм) 1500*3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 600 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 6,0 мм) 1500*3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 1400 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 5,0 мм) 1500*3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 800 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 4,0 мм) 1500*3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 700 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 3,0 мм) 1250*2500
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 500 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 2,0 мм) 1250*2500
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 600 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Прокат листовий холоднокатаний (товщина металу = 1,5 мм) 1250*2500
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 200 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Лист оцинкований 1250*2500*0,5 мм
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 1400 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Просічно-витяжний лист ПВЛ-508 1000х3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 600 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті
Просічно-витяжний лист ПВЛ 406 1000х3000
Код ДК 021:2015: 44172000-6 Листи (будівельні)
Кількість 400 кілограм
Період постачання 30.07.2026 - 10.08.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ФОРТІС»
Ціна пропозиції 383 284.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 10:29
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c11f2abbb971440aab4c66945f07e332
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-04-002160-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ФОРТІС»
Номер договору: 724
Сума договору: 383 284.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 319 404.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 10,0 мм) 1500*3000: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 8,0 мм) 1500*3000: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 6,0 мм) 1500*3000: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 5,0 мм) 1500*3000: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 4,0 мм) 1500*3000: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 3,0 мм) 1250*2500: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий гарячекатаний (товщина металу = 2,0 мм) 1250*2500: 34.22000 UAH без ПДВ
Прокат листовий холоднокатаний (товщина металу = 1,5 мм) 1250*2500: 36.18000 UAH без ПДВ
Лист оцинкований 1250*2500*0,5 мм: 49.74000 UAH без ПДВ
Просічно-витяжний лист ПВЛ-508 1000х3000: 33.79000 UAH без ПДВ
Просічно-витяжний лист ПВЛ 406 1000х3000: 33.79000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 30.07.2026 11:37
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №724 від 30.07.2026 Прокат_ТОВ ТВК ФОРТІС.pdf