-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації шкільного харчування: одноразове гаряче харчування (сніданок) учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти на період вересень-грудень 2026 рік (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010777-a
Завершена
3 925 688.52
UAH без ПДВ
Номер:
a8b30d122c6c45c8894170787152484d
Внутрішній номер закупівлі:
29979217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-010777-a
Замовник:
Навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" Смілянської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41491657
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, м. Cміла, вул. Героїв Небесної Сотні, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Руденко +380636966954 buhgalter.liceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 925 688.52 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 17:01 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 17:01 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 11:57
Період кваліфікації:
11.08.2026 00:00 - 20.08.2026 12:30
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 925 688.52 Послуги з організації шкільного харчування: одноразове гаряче харчування (сніданок) учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти на період вересень-грудень 2026 рік (аутсорсинг)