-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010626-a
Торги не відбулися
154 368.72
UAH без ПДВ
Номер:
dae6f3be583240a3831d6b0d3ad54e15
Внутрішній номер закупівлі:
29979073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-010626-a
Замовник:
ЯРИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33213880
-
Адреса:
34580, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Яринівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушмирук Ольга 380992012528 znz_yarunivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
154 368.72 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 17:05 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 17:05 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 368.72 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів