-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вершкове масло 72% (пачка 180-200г)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010285-a
Торги не відбулися
25 185.60
UAH без ПДВ
Номер:
ce1d8a66363441c498d207442c68b689
Внутрішній номер закупівлі:
29978735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-010285-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 185.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:36 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 16:36 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 185.60 Вершкове масло 72% (пачка 180-200г)