-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 Кріпильні деталі
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010143-a
Завершена
448.31
UAH з ПДВ
Номер:
d47c8c07dabd4ba1b4f3350f6784349e
Внутрішній номер закупівлі:
29978591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-010143-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Яхимець +380462676406, +380462774324 at.otke.ysp@ukr.net http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
448.31 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заклепки з нерж. ст. 4,8*8 мм
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30731947
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ СТАРОБІЛОУСЬКА будинок 73
Ціна пропозиції
448.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 16:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d06bb1d30e6493db6226f0678b4e147
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-03-010143-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30731947
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ СТАРОБІЛОУСЬКА будинок 73
Номер договору:
837/26
Сума договору:
448.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
373.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.07.2026 16:28
Статус:
Підписаний